Bir Parça Sonsuzluk

Infinity

Bir doğru parçası, sonsuz noktadan oluşur.


Gitti

Eve gitti.

Akşam olduğunda eve gitti.

Akşam olduğunda ceketini aldı. Eve gitti.

Akşam olduğunda mavi ekose ceketini aldı. Eve gitti.

Akşam olduğunda mavi ekose ceketini aldı .Yürüyerek eve gitti.

Akşam olduğunda mavi ekose ceketini askıdaki yerinden aldı ve yürüyerek eve gitti.

Akşam olduğunda mavi ekose ceketini askıdaki yerinden aldı. Güne veda eden güneşle beraber yürüyerek eve gitti.

Akşam olduğunda mavi ekose ceketini askıdaki yerinden aldı. Temiz akşam havasına açılan kolu çevirdi. Güne veda eden güneşle beraber yürüyerek eve gitti.

Akşam olduğunda vücuduyla artık bir olmuş olan koltuktan kalktı. Mavi ekose ceketini askıdaki yerinden aldı. Temiz akşam havasına açılan kolu çevirdi. Güne veda eden güneşle beraber yürüyerek eve gitti.

.

.

.

.

Akşam olduğunda vücuduyla artık bir olmuş olan, devletin kendisini oturmakla yükümlendirdiği koltuktan kalktı. Bastığı yerden gelen, döşemenin çıkardığı senfoniye aldırmadan kararlı adımlarla odanın köşesine gitti. Mavi ekose ceketini eski demir askıdaki yerinden aldı. Hiç kimsenin üzerinde görmekten hoşlanmadığı ceketi üzerine geçirdi. Bir an aklına başına geçirebileceği eski film şapkalarından almak geldi. Kimsenin artık bu şapkaları giymediğini hatırlamasıyla bu fikir olduğu gibi siliniverdi. Temiz akşam havasına açılan kolu aşağıya doğru çevirdi. Ceketinin cebindeki buruşuk alışveriş listesine baktı. Listedekilerin hiçbirini atlamadan poşetlere geçirdi. Güne veda eden güneşle beraber yürüyerek eve gitti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir